ČISTÍCÍ KURZY

Vyčistěte si svůj vztah, karmu nebo zdraví

Používání svící, ať už k očistě nebo k ochraně, má velmi dlouhou historii. Už od pradávna jsou svíčky jedním ze základních pilířů magie.

Co všechno se dá pomocí svíček vyčistit?

Obecně se dá říci, že vše. Ať už se jedná o vztahy, zdraví, problémy v práci, fobie, závislosti nebo karmu. Dříve jsme na čištění používali metodu SRT, která má na klienta shodné dopady, ale proti tomuto způsobu čištění je metoda SRT výrazně pomalejší a náročnější na čas a práci jak klienta, tak terapeuta.

Na jaké úrovni čištění probíhá?

Čištění probíhá nejen na úrovni současné inkarnace, ale čistí se i programy vzniklé v minulých životech.

Každý má mnoho problémů. Čím by měl člověk při čištění začít?

Klientům vždy doporučujeme začít s čištěním základních vztahů, tj. matka, otec, sourozenci, prarodiče, ale i všichni partneři, včetně těch bývalých. Nezpracované situace ve vztazích totiž způsobují většinu problémů, se kterými v běžném životě bojujeme. Vyčištěním základních vztahů tak ve velké části případů dojde k vyřešení i některých jiných problémů, převážně zdravotních.

Po vyčištění základních vztahů je důležité zaměřit se i na vyčištění rodových vzorců, které negativním způsobem ovlivňují náš život. Ve většině rodin historicky najdete opakující se vzorec, kdy se v každé generaci vyskytne například alkoholik, gambler, žena, která má problém otěhotnět apod.

Co následuje po vztazích?

Po vztazích klienti nejčastěji řeší problémy se zdravím, protože pokud má člověk nějaké vážnější zdravotní problémy, může se těžko soustředit na své ostatní aktivity.

Jaké jsou možnosti čistění karmy?

S pomocí svíček lze vyčistit i karmické dluhy a bloky. Jedná se o programy, které jsme si vytvořili svým konáním v minulých životech a nyní se nám negativně promítají do života současného. Vyčištěním karmy si tak můžeme značně eliminovat různé "katastrofy" a výrazným způsobem si tak vylepšit kvalitu svého života.

Je vhodné zaměřit se i na vyčištění různých slibů a přísah z minulých životů. V minulém životě jsme mohli například složit slib chudoby, což často způsobí, že v současné inkarnaci nejsme schopni vydělat si a nashromáždit větší množství peněz.

Podobný problém může způsobit například slib věrnosti konkrétnímu člověku (duši), pokud se v současném životě narodí třeba jako příbuzní nebo je mezi nimi obrovský věkový rozdíl. V takových případech dochází k tomu, že člověk, který takový slib učinil, není schopen navázat kvalitní partnerský vztah.

Dá se naopak svíčkami něco naposilovat nebo zesílit?

Mezi klienty je nejvíce oblíbené naposilování hojnosti.

Pokud bych si chtěla sama nějaký problém vyčistit, mohu se to někde naučit?

Rozhodně doporučujeme, aby se to každý naučil sám, protože tak bude schopen kdykoliv samostatně pozitivně ovlivňovat svůj život, aniž by byl závislý na něčí pomoci. Na www.magickekyvadlo.cz se lze přihlásit na naše kurzy, kde každému nejen podrobně vysvětlíme princip čištění svíčkami, ale zároveň předáme spoustu užitečných tipů, na co se při čištění zaměřit. Na kurzu se naučí klienti nejen vyčistit problémy sobě, ale i jiným lidem. Aby se však zájemce mohl přihlásit na tento kurz, musí umět správně pracovat s kyvadlem, tzn. musí být schopen v každém okamžiku ověřit, že pracuje se svým vyšším já a že mu do práce nezasahuje jeho ego ani jiné entity. Pro ty, kteří toto zatím neovládají, doporučujeme nejprve absolvovat kurz práce s kyvadlem, kde se vše potřebné naučí.

Cena kurzu je 4000 Kč. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Studia Zlatý paprsek na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem.

Individuální kurz čištění
V případě, že vám nevyhovuje absolvovat kurz v kolektivu dalších účastníků, můžete si objednat kurz individuální. Individuální kurz je určen pro jednotlivce, resp. pro max. dvě osoby, které chtějí kurz absolvovat spolu. 

Individuální kurz trvá obvykle čtyři hodiny s přestávkou na oběd. Termín a začátek kurzu je stanoven na základě dohody s klientem. Kurz probíhá v našem Studiu Zlatý paprsek na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice.

Cena individuálního kurzu je 6000 Kč za osobu. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet. 

Potřebujete poradit nebo se informovat?